Lõuna keskuse juhataja asetäitjaks valiti Heleriin Teder

Alates 1. märtsist alustab Häirekeskuse Lõuna keskuse juhataja asetäitjana Heleriin Teder, kes viimased neli aastat on töötanud sama keskuse valvevahetuse juhina.

Häirekeskuse meeskonnaga liitus Heleriin juba 2014. aasta kevadel, kui asus tööle päästekorraldajana Lõuna keskuses. Enne seda, alates 2006. aastast töötas Heleriin vanemspetsialistina Politsei- ja Piirivalveametis, kus abistas inimesi politsei juhtimiskeskuses. Viimased neli aastat on Heleriin juhtinud valvevahetuse juhina ühe Lõuna keskuse vahetuse tööd. Heleriin on lõpetanud kõrgharidusõppe Sisekaitseakadeemia päästekolledžis.

Heleriin Tederi nimetamisega juhataja asetäitjaks saab lõpule Häirekeskuse Lõuna keskuse juhtkonna vahetumine. Varasemast on keskuse juhiks valitud praegu Politsei- ja Piirivalveameti Kagu politseijaoskonda juhtiv Helmer Hallik.

Alates 1. märtsist Lõuna keskuse juhina alustava Helmer Halliku sõnul rääkisid Heleriini valiku kasuks tema suured kogemused ja lai vaade Häirekeskuse tänastele võimalikele kitsaskohtadele, mis on väetiseks uue strateegia ellu viimiseks vajalikule pinnasele.

„Heleriin on valmis investeerima iga inimese heaolu tagamiseks nii iseendasse kui ka kogu organisatsiooni. Usun, et koos Heleriiniga toetame Lõuna keskuse meeskonda selliselt, et igapäevaselt on vajadusel võimu teha imetegusid ja inimesi aidata," ütles Hallik.