Tule tööle

Väärtuspakkumine

#igainimeneloeb

Häirekeskuses ootab Sind tähendusega töö. Meie visioon on olla tark ja uuendusmeelne asutus, kes märkab inimesi ja abivajadust ning loob ühiskonnas turvatunnet. Tahame anda igale inimesele hoolivat ja asjatundlikku abi. Oma töös lähtume meie väärtustest: asjatundlikkus, kiirus ja inimlikkus. Häirekeskuses iga inimene loeb.

Hoolime Sinu vaimsest ja füüsilisest tervisest

Sinu füüsilise tervise hoidmiseks pakume põhjalikku tervisekontrolli, vaktsineerimist, prillikompensatsiooni, Stebby sporditoetust ning vaimu turgutavaid meeskonnaüritusi. Meie töötajatel on võimalik kasutada psühholoogilise nõustamise teenust (ka paariteraapiat).

Toetame Sinu arengut

Sujuvaks ja mugavaks sisseelamiseks tagame põhjaliku sisselamisprogrammi. Meie meeskonnas on tavapärased regulaarsed üks-ühele vestlused juhiga ning personaalne lähenemine.

Õppimine ja enesetäiendamine on olulised, mistõttu toetame elukestvat õpet ja pakume vajaduspõhiseid täiendkoolitusi. Samuti võimaldame rotatsiooni haldusalas.

Häirekeskuses Sinu tööd märgatakse ja tunnustatakse ning Sinu arvamusest hoolitakse.

Aitame hoida töö- ja eraelu tasakaalus

Meie juures puhkad 35 päeva aastas, millele lisanduvad tasustatud puhkusepäevad tööstaaži kasvades. Sõltuvalt ametikohast oleme paindlikud töökoha ja -aja suhtes.

    HK linnuke      HK linnuke      Hk linnuke