Tule tööle

Kommunikatsiooniosakonna ekspert

Häirekeskuse visioon on olla tark ja uuendusmeelne asutus, kes märkab inimesi ja abivajadust ning loob ühiskonnas turvatunnet. Meie eesmärk on anda igale inimesele hoolivat ja asjatundlikku abi. Oleme kiires arengus organisatsioon ja kommunikatsiooniosakonnal on selles strateegiline roll.

Kommunikatsiooniosakonna eksperdina planeerid Häirekeskuse avalikku kommunikatsiooni, vastutad meediasuhtluse eest ning haldad sotsiaalmeediakanaleid.

Ootame sind liituma oma meeskonnaga, kui sulle meeldib töö meediaga ning sinu tugevuseks on lihtsas ja selges keeles kirjutamine. Sobival kandidaadil on hea visuaalne silm ja tehniline taip, et luua sihtrühmi kõnetavat sisu meie sotsiaalmeediakanalites. Sobid sellele ametikohale, kui oled proaktiivse suhtumisega, oskad oma aega planeerida ning naudid mitmekülgseid tööülesandeid ja inimestega suhtlemist. Ametikoha eelduseks on kõrgharidus, kogemus kommunikatsiooni või turunduse vallas on eelis ja kasuks tuleb vene keele oskus.

Häirekeskuses on Sul võimalus panustada turvalisusesse ja teha tähendusega tööd koos toetava meeskonnaga. Hoolime oma töötajate vaimsest ja füüsilisest tervisest ning meie juures puhkad 35 päeva aastas. Oleme paindlikud kaugtöö suhtes ning toetame töö- ja pereelu ühildamist.

Anna oma soovist meiega liituda märku saates elulookirjeldus ja lühike motivatsiooniavaldus e-posti aadressile ... 30. juuniks. Lisaküsimuste tekkimisel kirjuta kommunikatsiooniosakonna juhile ... või helista 5309 3111.