Tule tööle

Kommunikatsiooniekspert

Sigrid Karu

Häirekeskuse visiooniks on olla tark ja uuendusmeelne asutus, kes märkab inimesi ja abivajadust ning loob ühiskonnas turvatunnet. Meie eesmärgiks on anda igale inimesele hoolivat ja asjatundlikku abi. Vastates  aastas miljonile hädaabikõnele, oleme võtmelüliks abivajaja ja –andja vahel. Oleme kiires arengus organisatsioon, milles kommunikatsiooniosakonnal on oluline strateegiline roll.
Ootan oma meeskonda teotahtelist


KOMMUNIKATSIOONIEKPSERTI,

kellel on soov oma väljapaistvat valdkonna tarkust ja oskust rakendada Häirekeskuse ambitsioonikate eesmärkide saavutamiseks.

Minu uuele meeskonnakaaslasele meeldib töö meediaga ja eesti keeles kirjutamine õnnestub tal suurepäraselt. Ta innustub keeruliste mõtete lihtsal viisil väljendamisest, suudab näha kommunikatsiooni olulist rolli organisatsioonis ning mõistab hästi toimetada sotsiaalmeedias. Tema hea visuaalne silm ja tehniline taip saavad kindlasti hästi rakendatud. Vene keele oskuse üle rõõmustame väga.

Vastutasuks saad õhtul töölt lahkudes tunde, et oled midagi olulist korda saatnud ja maailma paremaks ning turvalisemaks muutnud. Sind ümbritsevad toredad, toetavad ning inspireerivad inimesed, kes on kirglikud oma tegemistes. Loomulikult hoian juhina silma peal sinu arengul, toetan ja vajadusel leiame sulle sobivad koolitused. Sa saad 35 päeva aastas puhata.

Töökoht asub Tallinnas. 
Kui see on töö, mis sind innustab, siis saada oma CV cv@112.ee. Küsimuste korral kirjuta sigrid.karu@112.eevõi helista telefonil 501 3487. Kandideerimine kestab kuni 20. juulini.

Sigrid Karu
Häirekeskuse kommunikatsiooniosakonna juhataja