Tule tööle

Ida keskuse juhi asetäitja

Häirekeskuse visioon on olla tark ja uuendusmeelne asutus, kes märkab inimesi ja abivajadust ning loob ühiskonnas turvatunnet. Vastame aastas miljonile hädaabikõnele numbrilt 112 ja aitame inimesi riigiinfo telefonilt 1247.

häirekeskuse töötaja rõõmsalt naeratamas

kes on inspireeriv teenäitajaja ja eestvedaja keskuse meeskonnale. Juhi asetäitjana viid läbi töösoorituse hindamist, annad arendavat tagasisidet, monitoorid teenuste eesmärkide täitmist ning toetad keskuse juhti, et tagada katkematud tööprotsessid igapäevastes tegevustes.

OLED OODATUD KANDIDEERIMA, kui väärtustad inimlikkust, asjatundlikkust ja kiiret tegutsemist. Sobid sellele ametikohale, kuid oled analüütiline ja ettenägelik, arengule ja koostööle suunatud mõtteviisiga ning empaatiline ja hea suhtleja. Ootame, et oled lahendustele orienteeritud ja näed takistusi pigem võimalustena.

HÄIREKESKUS PAKUB vastutusrikast ja mitmekülgset tööd ning võimalust panustada turvalisusesse. Meie juures oled osa sõbralikust ja toetavast meeskonnast, keda ühendab missioonitundega töö. Toetame sportlikke eluviise ning väärtustame töötajate vaimset tervist. Garanteerime meeleolukaid ühisüritusi, vajaduspõhiseid täiendkoolitusi, paindlikku tööaega ning 35 päeva põhipuhkust.

Töökoht asub Jõhvis ja tööle tuleks asuda esimesel võimalusel. Töötasu on 2300 eurot (bruto).

Kui tunned, et see väljakutse kõnetab, siis saada hiljemalt 22. septembriks 2022 oma CV koos kaaskirjaga, kus arutled teemal „Häirekeskuse roll Ida regioonis“ aadressile ....

SOBIVAL KANDIDAADIL on kõrgharidus ja vähemalt kaheaastane juhtimiskogemus või väga head valdkonnaspetsiifilised eriteadmised. Ametikohal on nõutud kõrgtasemel eesti keele oskus ja väga heal tasemel vene keele oskus ning kasuks tuleb muu võõrkeele oskus.

Täiendavate kandideerimist puudutavate küsimuste korral aitab Sind personaliosakond ... või helista 5199 1530.
Töö sisu puudutavatele küsimustele vastab Ida keskuse juht Mari-Liis Sepp, ... või 5302 4022.